top of page

JUŻ DOSTĘPNA NA EMPIK.COM!

PUBLIKACJĘ MOŻESZ NABYĆ W FORMIE E-BOOKA LUB JAKO KSIĄŻKĘ DRUKOWANĄ

CZEŚĆ!

Nazywam się Wojciech Spaleniak i z programowaniem jestem związany od 2 lat, a od ponad roku pracuję już jako Junior iOS Developer. Gdyby tego było mało, to niedługo wydaję pierwszą aplikację na AppStore, którą sam napisałem od zera.

W życiu bym nie pomyślał, że moja kariera potoczy się w kierunku programowania. Ukończyłem studia z Architektury i przez długi czas pracowałem w zawodzie jako asystent architekta.

Niestety niezbyt mnie to satysfakcjonowało, dlatego w międzyczasie pojawiały się inne tematy, na które łapałem zajawkę, np. próba założenia startup'u, marka odzieżowa, organizacja imprez, handel na Allegro, czy nawet YouTube. Na liście zostało mi już tylko programowanie. Spróbowałem i udało się. Spodobało mi się na tyle, że siedzę w tym do dzisiaj i nie zamierzam nic zmieniać.

W wolnej chwili napisałem dla Ciebie mały poradnik ze wskazówkami, które sam chciałbym otrzymać, gdy zaczynałem swoją przygodę z programowaniem. Dla początkującej osoby to idealna pozycja.

KSIĄŻKA W CENIE SMACZNEJ PIZZY!

PUBLIKACJĘ W FORMIE E-BOOKA KUPISZ JUŻ ZA 29.90ZŁ, A W FORMIE DRUKOWANEJ ZA 39.41ZŁ

DLA KOGO JEST?

Jeśli już od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad zmianą branży i chciałbyś zostać programistą, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
 
Jeśli już zacząłeś naukę programowania i zastanawiasz się kiedy dostaniesz swoją pierwszą pracę, to również jest to pozycja dla Ciebie.
 
Znajdziesz tu wiele przydatnych wskazówek, które wplecione zostały w moją historię. Wierzę, że dzięki nim dużo szybciej odnajdziesz się w branży IT i dużo łatwiej będzie Ci znaleźć swoją pierwszą pracę jako programista.

Wiele miesięcy temu, ja również zaczynałem swoją przygodę z programowaniem. Byłem w tym temacie totalnie zielony, więc trochę mnie to przerażało. Nie miałem do dyspozycji tego typu poradnika, dlatego o wszystkim musiałem przekonać się na własnej skórze. Książka ta, to dwa lata mojego doświadczenia skondensowane w formie praktycznych wskazówek.

O CZYM JEST?

W książce "Od Zera Do iOS Developera" znajdziesz dziesięć rozdziałów ułożonych chronologicznie. Opowiadają historię przebranżowienia, od momentu rozpoczęcia edukacji, aż do otrzymania pracy jako Junior iOS Developer.

>> Co potrzebujesz na start, aby zacząć programować aplikacje na system iOS. Skupimy się na wymaganiach sprzętowych oraz materiałach szkoleniowych, z których warto korzystać.

>> Ile czasu musisz poświęcić na naukę programowania, aby możliwe było znalezienie pierwszej pracy. Opowiem Ci jak to wyglądało w moim przypadku.

>>
 Gdzie szukać pomocy podczas nauki programowania oraz co warto umieć na stanowisko juniora.

>> Kiedy i jak budować portfolio, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Opowiem Ci również, po jakim czasie warto zacząć startować na pierwsze rekrutacje.

JUŻ DOSTĘPNA NA EMPIK.COM!

PUBLIKACJĘ MOŻESZ NABYĆ W FORMIE E-BOOKA LUB JAKO KSIĄŻKĘ DRUKOWANĄ

bottom of page